Doporučujeme

Tričko Pripyat

Tričko Pripyat

Base: T-Shirt Bílé Dámská lehká B & C Ženy-Only, hustota 145 g / m tkaniny - jersey, 100% bavlna, vy...

490,- Kč Detail
 

Tyto obchodní podmínky se vztahují pouze na koncové spotřebitele. Uzavřená smlouva se řídí zákonem č. 40/1964 Sb. občanským zákoníkem.

 Objednávky

Objednávky pořízené prostřednictvím internetového obchodu na povlečení jsou považovány za závazné.

Po odeslání objednávky musí objednávající obdržet kopii své objednávky na e-mail.

Zboží expedujeme do 2 pracovních dnů a dodání závisí na rychlosti přepravce. Cena se řídí dle aktuálního ceníku zvoleného přepravce.PPL,Česká pošta.

Zboží bude doručeno na adresu uvedenou v objednávce, proto je třeba řádného vyplnění veškerých povinných údajů , včetně telefonu v objednávce. Objednané zboží je zasíláno na dobírku.

Reklamační řád

 Případné reklamace vyřizujeme dle reklamačního řádu, v souladu s Občanským zákoníkem a se Zákonem o ochraně spotřebitele. Při zaslání reklamace, nezapomeňte přiložit kopii prodejního dokladu.

 

"V souladu s ust. § 599 je zákazník povinen uplatnit vady zaslaného zboží bez zbytečného odkladu po jeho převzetí (týká se zjevných vad, které zboží vykazovalo v okamžiku převzetí). Za účelem zachování práv z odpovědnosti je zákazník povinen pečlivě prohlédnout zboží ihned po jeho přijetí. Za zjevné vady jsou považovány ty vady, které jsou pouhým okem zjistitelné ještě před prvním použitím zboží i bez nutnosti zvláštních odborných znalostí. Za uplatnění vad „bez zbytečného odkladu“ je považováno jejich uplatnění nejpozději do prvního použití zboží. Nárokům z vad, neuplatněných zákazníkem bez zbytečného odkladu po převzetí zboží a před jeho prvním použitím, nemůže být vyhověno.

Na vady, které zboží neneslo při převzetí a které se vyskytnou v průběhu jeho používání, poskytujeme záruku v délce dvou let. Tato záruka se nevztahuje na ty vady zboží, které byly způsobeny jeho běžným opotřebením, nebo v důsledku jeho nesprávného používání či ošetřování."

Storno objednávky

Kupující má právo stornovat objednávku bez udání důvodu do 12.hodin následujícího dne,kdy poté zpravidla zásilky odcházejí.. Prodávající uplatní právo na úhradu škody zejména v případě nákupu zboží "na objednávku", které bylo nutné na přání zákazníka specielně zhotovit.